Klub

Vehikuł Czasu w Wągrowcu otwarty w grudniu 2011 roku, to kolejny lokal naszej sieci. Pierwszy – w Gnieźnie – funkcjonuje od października 2010 roku. Mamy również swój klub w Środzie Wielkopolskiej.

Dysponuje jedną salą taneczną, gdzie w wybrane piątki oraz soboty odbywają się imprezy z DJ’em. Zabieramy Was w muzyczną podróż do lat 80′tych oraz 90′tych ubiegłego wieku. Gramy także współczesne przeboje szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej. Do dyspozycji klientów są boksy znajdujące się na głównej sali – tanecznej oraz w części z barem. Dla gości mamy także boksy w pomieszczeniach przeznaczonych dla osób palących. Każdy klient znajdzie więc odpowiednie miejsce dla siebie.

Klub zlokalizowany na tyłach budynku „Twój Market” charakteryzuje się ciepłym oraz ekskluzywnym wystrojem. Nowoczesna aranżacja wnętrza powoduje, że do Vehikułu chce się wracać. Zastosowane wewnątrz lokalu kolory tworzą interesujący klimat. Istotnym elementem wystroju jest także nowoczesne oświetlenie LED’owe, które doskonale komponuje się z całością. W połączeniu z bardzo dobrym nagłośnieniem tworzy to idealne miejsce do zabawy. Nad bezpieczeństwem gości podczas organizowanych imprez czuwa wykwalifikowana ochrona. Dodatkowo lokal objęty jest systemem monitoringu.

Bogato zaopatrzony bar zadowoli każdego klienta. Proponujemy szeroką gamę alkoholi oraz napojów bezalkoholowych. Uprzejma obsługa, dla której żaden drink nie jest problemem pozostaje do dyspozycji. Barmani sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednych gości. Wysoki poziom obsługi to jedna z głównych cech Vehikułu Czasu.

Vehikuł Czasu to miejsce, które dostosowuje się do potrzeb klientów. Staramy się zaskakiwać kreatywnymi pomysłami. Warto nas odwiedzić by się porządnie pobawić, ale także, aby spotkać się i porozmawiać ze znajomymi.

Vehikuł Czasu – najlepsza zabawa w mieście!

Regulamin lokalu | Rezerwacja miejsc siedzących