Oferta – imieniny/urodziny

Organizujesz osiemnastkę? Imieniny lub urodziny?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy promocje dla osób, które chcą organizować w naszym lokalu w weekend tego rodzaju imprezę!

Osiemnastka:
Wejście w dorosłość z mocnym akcentem. Zapraszamy do nas! Oferta promocyjna dostępna jest dla minimum sześcioosobowej grupy,  w terminie maksymalnie trzy dni przed lub trzy dni po dacie urodzin.

* Ekipa składająca się od 6 do 10 osób wstęp tylko 18 złotych za wszystkich, ważne do godz. 22.00.
* W zamian za koszt rezerwacji loży w cenie  100 zł  otrzymujecie 150 zł do wykorzystania na barze przy odbiorze loży do godz. 22.00
* Na życzenie butelka szampana oraz przekąski w promocyjnej cenie .

Urodziny/Imieniny:
Obchodzisz urodziny i chcesz je miło spędzić na imprezie, odwiedź nas! Oferta promocyjna dostępna jest dla minimum sześcioosobowej grupy,  w terminie maksymalnie trzy dni przed lub trzy dni po dacie urodzin

* Darmowy wstęp dla dostojnego jubilata/solenizanta.
* W zamian za koszt rezerwacji loży w cenie  100 zł  otrzymujecie 150 zł do wykorzystania na barze przy odbiorze loży do godz. 22.00.

Skontaktuj się z nami wcześniej, jeśli chcesz zorganizować którąś z wyżej wymienionych imprez. To warunek niezbędny do skorzystania z oferty promocyjnej. Zadbamy, abyście zasiedli w odpowiednio przystrojonym boksie. Pomożemy w zapewnieniu dodatkowych atrakcji.

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły oraz sugestie. Służymy naszym doświadczeniem oraz kreatywnością. W przypadku większych imprez specjalnych dodatkowy rabat w barze, warunki do negocjacji indywidualnie.
Zapraszamy do kontaktu z menadżerem klubu , tel. kontaktowy: Maciej – +48 509 100 440