Oferta – panieńskie/kawalerskie

Organizujesz wieczór kawalerski / panieński?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy promocje dla osób, które chcą organizować w naszym lokalu w weekend tego rodzaju imprezę!

Zaszalej w gronie przyjaciół i zrelaksuj się przed najważniejszym dniem w życiu. Zadbamy o to, aby w klubie niczego Tobie nie brakowało:
*Panna bądź kawaler – wejściówka gratis, przy liczbie gości minimum 5 osób.
* W zamian za koszt rezerwacji loży w cenie  100 zł  otrzymujecie 150 zł do wykorzystania na barze przy odbiorze loży do godz. 22.00
* Oferujemy powitalny trunek (drink/shot/lampka szampana) do godz. 22.00 oraz przekąski na życzenie w promocyjnej cenie
* Stroje tematyczne uczestników we własnym zakresie (nie są obowiązkowe).

Skontaktuj się z nami wcześniej, jeśli chcesz zorganizować wieczór kawalerski bądź panieński w klubie! To warunek niezbędny do skorzystania z oferty promocyjnej. Zadbamy, abyście zasiedli w odpowiednio przystrojonym boksie. Pomożemy w zapewnieniu dodatkowych atrakcji. Na życzenie organizatora możemy wspomóc organizację dojazdu limuzyną VIP, zaprosić tancerza/tancerkę na wieczór panieński/kawalerski – dzięki naszym kontaktom oraz firmom współpracującym zapewnimy atrakcyjne ceny.

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły oraz sugestie. Służymy naszym doświadczeniem oraz kreatywnością. W przypadku większych imprez specjalnych dodatkowy rabat w barze, warunki do negocjacji indywidualnie.
Zapraszamy do kontaktu z menadżerem klubu , tel. kontaktowy: Maciej – +48 509 100 440